1. Domů
 2. Sobre Nós

ZNÁTE PRŮMYSLOVÉ ŘEŠENÍ

Portál SOLUÇÕES INDUSTRIAIS má za cíl usnadnit kontakt mezi průmyslovými odvětvími a jejich potenciálními zákazníky a zároveň je průběžně aktualizovat s inovacemi a nejnovějšími informacemi na průmyslovém trhu.

Je to způsob, jak generovat interakce dynamicky a efektivně, kde se vaše průmysl může ukázat kvalitu a výhody vašich produktů a služeb. Portál SOLUTIONS je interaktivní přehlídkou jeho průmysl, protože to je vynikající volbou buď propagovat své výrobky na velký počet kupujících a obchodních zástupců na různých místech v zemi i v zahraničí, s vysokou viditelností.

Registrací vašeho Průmyslu na portálu získáte úplné pohodlí a kontrolu nad reklamami vašich produktů a služeb. Vaše registrace je jednoduchá a bez komplikací může zvýraznit vaše produkty a zobrazit podrobné zprávy o každém z nich.

VĚDĚTE, JAK ZVÝŠIT VIZIBILITU VÁŠHO OBCHODU

A nezastavili jsme se tady. Její průmysl má možnost zveřejňovat události, na kterých se podílí na vystavování svých produktů, a naplánovat online přednášky pro uživatele portálu INDUSTRIAL SOLUTIONS o tématech souvisejících s jeho oborem činnosti.

Kupující má také významné místo. Všechno, co byla myšlenka, aby se hledají produkty nebo agilní a efektivní průmyslové služby, objektivní informace o odvětví a jejich produktů, kromě umožnění rozpočty požádání srovnání podobných výrobků a přímém kontaktu s dodavatelem průmyslu.

Portál SOLUÇÕES INDUSTRIAIS je součástí Grupo Ideal Trends, složený z pěti společností přímo spojených s obchodem a technologií a má ředitele s rozsáhlými zkušenostmi na průmyslovém a internetovém trhu.

NAŠE DIFERENCIÁLY

 • MARKETPLACE
  Digitální médium se stalo skutečným online trhem, kde velká část obyvatelstva provádí své nákupy a nabídky. V tomto scénáři se objevily nákupní a prodejní platformy. Portál je jednou z těchto platforem a zaměřuje se především na vytváření větších obchodních příležitostí, kde je možné jediným kliknutím provést různé typy procedur.

 • VIZIBILITA
  Dnes se digitální médium stalo největší komerční vitrínou pro vztahy se zákazníky. S vědomím, že Industrial Solutions je přítomen v hlavních kanálech používaných kupujících: o zaměstnání, sociálních sítí, blogů a dalších digitálních platformách, čímž poskytuje větší viditelnost vašich produktů a služeb generujících větší obchodní příležitosti.

 • OBSAH MARKETING
  Spotřebitelé jsou náročnější a stále více informovaní. Proto vytváření relevantního obsahu je pro získávání nových zákazníků mimořádně důležité. The Industrial Solutions portál spolupracuje s obsahem marketingové strategie v popisech produktů, informování, popisovat a umožnění pochyb vaše vyhlídky.

 • SEO
  Výzkum ukazuje, že velká část uživatelů se pohybuje na druhé stránce vyhledávačů. K Industrial Solutions chápe tuto potřebu svých zákazníků, takže se využívá nejmodernější techniky umístit své výrobky a služby v organické výsledky vyhledávání výzkumu, vytváří větší návštěvnost a obchodních příležitostí.

 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ
  Sociální sítě jsou základními kanály pro online šíření, protože mají velký počet připojených uživatelů. S tímto vědomím, že Industrial Solutions používá hlavní sítí dát více zviditelnit vaši značku a produkty, což usnadňuje kontakt s potenciálními zákazníky, a dát větší význam a důvěryhodnost vaší společnosti na trhu.

 • SPONSORED LINK
  Sponzorovaný odkaz používá spolu s ekologickou vyhledávání umožňuje stránkám větší okamžitou viditelnost na rozšíření svého podnikání v online mechanismy, jejichž cílem je vyhledávání pro zákazníky, kteří jsou v době nákupu používat internet. Efektivní strategie, používaná k urychlení a záruce efektivních výsledků zákazníků společnosti Industrial Solutions.

ZNÁTE VÝHODY PRO VAŠE OBCHOD

Díky digitálnímu marketingu budete před konkurencí, rozšiřovat svou značku a bližší zákazníkům a potenciálním zákazníkům a zajistit rostoucí růst Vašich příjmů. Abyste to vše dosáhli, je však nutné investovat do platformy, která nejlépe vyhovuje vašemu segmentu, například Industrial Solutions.

Společnost, která je součástí skupiny Ideal Trends Group, složená z pěti společností přímo spojených s obchodem a technologií, s vysoce kvalifikovaným týmem, který se zavázal a má rozsáhlé zkušenosti s digitálním trhem.

Ať už využíváte prodej vašeho podnikání prostřednictvím digitálního marketingu, je Industrial Solutions nejkomplexnějším nástrojem pro vaše podnikání. Vaše firma se zaměřuje na prodej a průmyslová řešení při vytváření nových příležitostí!